می‌شود گفت این سخت‌ترین مطلبی هست که پس از سالها در این فضا می‌نویسم چراکه هم خودم هم شما عادت کرده‌ اید که از من مطالب کوتاه بخوانید ولیکن ضرورتی ایجاب کرد که مطلبی خارج از فضای شعر و شاعری را با شما درمیان بگذارم.

همراهان من در فضای مجازی و بعضا حقیقی پس از سالها و می‌شود گفت بیشتر به دلیل انگیزه‌ای که بخش اعظم آن از سوی دوستان در همین فضای وب‌لاگ ایجاد شد چندی پیش تصمیم گرفتم کتابی مختصر از نوشته‌هایم را منتشر کنم که این اتفاق اگر خدا بخواهد تا چند هفته دیگر خواهد افتاد.

این کتاب با نام "چقدر هیچ‌کس شبیه تو نیست" به صورت مصور در شمارگان 1500 نسخه منتشر خواهد شد. امیدوارم این کتاب بتواند در کتابخانه‌های شما جایی برای خود بیابد.

× دوستان درباره فروش اینترنتی کتاب حتما اقدام خواهد شد ضمن اینکه یک قرار عمومی نیز خواهم گذاشت که اگر خواستید تشریف بیاورید.

ارادتمند نغمه دانش آشتیانی

/ 45 نظر / 82 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گودو

تصمیم خوبی گرفتید و البته ممنونم از اینکه با خوانندگان مجازی در میان گذاشتید حتما" در کتابخانه ی من جای خواهد داشت [گل]

قلــــم

139.. سلام مبارک باشه خیلی خوشحال شدم . بی اغراق به عنوان یک از طرفدارای این مینیمال ها حتمن کلی برات تبلیغ می کنم :) بازم تبریک امیدوارم موفق باشه کتاب اول ات ارادت..

امین

سلام. بهتون تبریک میگم. امیدوارم همه چیز به خوبی ئیش بره و کتاب خیلی خوب از زیر چائ در بیاد. من یه سوالی دارم. یعنی چند تا سوال! راستش من هم خیلی وقتیه که دنبال چائ یه تعدادی از نوشته هام هستم. خواستم یکمی از شما در این مورد اطلاعات بجویم!! اینکه چه انتشاراتی، چه قیمتی، چند صفحه... و آیا ئخشش با اونها است یا با شماست؟ کلا هر آنچه در این روند طی شده... خیلی ممنون میشم اگه توضیحی در این مورد بهم ایمیل بزنید...

.

به نظرم اسم کتاب مهم است که شبیه "مثل هیچ کس" نباشد. اگر نام دیگری به ذهنتان میرسد.

لیتل فری

بعد از مدتها من فرصت کردم که بیام و بکامنتم... بسیار بسیار خوشحال شدم و حتما کتابت را هم برای خودم و هم برای سه تا از دوستام می خرم... چاپ شده الان؟ میشه منم بیام و شما رااز نزدیک ببینم؟... راستی 1389 ات مبارک...امیدوارم امسالم یه کتاب دیگه چاپ کنی... من که چند تا از جمله هات مدام توی ذهنم تکرار می شه ...:) :-*

رضا

سلام. خیلی خوشحال شدم. بی صبرانه منتظرم.

فاطمه اختصاری

سلام دعوتید به صرف یک بحث فمینیستی و سیب زمینی: بعد از 9 ماه با یک شعر جدید و کلی خبر و مطلب «فاطمه اختصاری» به روز کرد خبر چاپ کتابم: «یک بحث فمینیستی قبل از پختن سیب زمینی ها» و قرار دیدارمان در نمایشگاه کتاب امسال: . . . . انتشارات «سخن گستر» خبر کامل چاپ کتاب چند تن از مطرح ترین شاعران جوان: دکتر سید مهدی موسوی/ وحید نجفی/ الهام میزبان محمد حسینی مقدم/ محمد ارثی زاد شهرام میرزایی/ مینا ارشدی راستی طرح جلد کتاب را هم حتما در وبلاگ ببینید! و کلی مطلب از همه جا و هیچ جا... از الان منتطر دیدارتان در نمایشگاه هستم نه برای فروختن کتاب برای حرف زدن و ادبیات برای شعر... منتظرم...

رهگذر

کتابتون در اومد؟ کدوم انتشارات؟ چه جوری تهیه کنیم؟